Daňový portál Ministerstva financtví | Novinky ALEF JESENÍK S.R.O. - ekonomický software
ALEF JESENÍK S.R.O. JE FIRMA, KTERÁ SE ZABÝVÁ VÝVOJEM A TVORBOU PŮVODNÍHO ČESKÉHO SOFTWARE JIŽ OD ROKU 1990.
 

Aktualizace sotware     Novinky     Daňový portál Ministerstva financtví

Daňový portál Ministerstva financtví

Využijte možnost odeslat výkaz DPH elektronicky přes Daňový portál Ministerstva financtví s uložením do datové schránky příslušného FÚ.


Postup:
1. Při tisku do formuláře je v pravém rohu první zelené tabulky tlačítko Export do XML (pod tlačítkem Tisk). Po kliknutí se vám objeví tabulka Uložit jako. Vyberete složku do které se soubor uloží, název souboru uvedete i s příponou xml (např. DPH1101.XML) a kliknete na tlačítko Uložit.


2. Pustíte si internet a zadáte stránku http://adisspr.mfcr.cz/ Vyberete Elektronická podání pro daňovou správu, dále Elektronické daňové formuláře a Přiznání k dani z přidané hodnoty platné od 1.1.2011


3. Kliknete na tlačítko Načtení souboru, kde pomocí tlačítka Procházet vyhledáte a označíte soubor, který jste si uložili (DPH1101.XML). Kliknete na tlačítko Načíst.


4. Vyskytnou-li se chyby, tak se pomocí tlačítka Úprava ve formuláři dostaneme na úvodní stránku a pomocí Průvodce se chyby opraví. Když je formulář v pořádku kliknete na tlačítko Uložení k odeslání do Datové schránky.


5. Uložený soubor umístíte do datové schránky příslušného FÚ.

Aktualizace sotware     NovinkyZáznam vložil Bronislav Krzystek dne 16.02.2011
 
© 2018 Daňový portál Ministerstva financtví | Novinky ALEF JESENÍK S.R.O. - ekonomický software Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: